Strefa czasowa: UTC + 1

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lis 2011, o 18:14 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, o 19:32
Posty: 245
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Diablo II
Steam Login: Mordornas1
No to teraz zostało tylko znalezienie 400zł w ciągu 8 dni ;(

 Zobacz profil 19156468 
 
PostNapisane: 20 lis 2011, o 20:58 
Offline
Uzależniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 10:53
Posty: 305
Obrazki: 0
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Hitman
Platforma: xBox360
nie wiem o co chodzi ale piszą tak:
Cytuj:
konsolki siedzą w pracowni, dlatego brak real photo, ich stan jest bardzo dobry!


a stan piszę że "Używany" a do tego jeszcze ten pad że ma gumę oberwaną :O więc ten pad musiał być "bardzo dobrze" testowany jak gumka zostałą oberwana. Do tego piszą że:

Cytuj:
Taki zestaw ,za taką cene na gwarancji jest rzadkością!
zestaw bez dysku!


że bez dysku, czyli nie wiem jak to wygląda na prawdę ale ja myśle ze jak odpalali grę to na napędzie boska i ten laser czy jakoś tam (nie znam się za dobrze) mógł sie dobrze "napracować" bo jak by nie używali tego to napewno by takiej ceny nie wystawili, fakt dają kosnole i to Arcade, pada i kable ale ten pad mnie nie pokoi.

Tak wygląda z mojego punktu widzenia ta sprawa być może się mylę, niech bart i saskey odpowiedzą na mój post ;)

I też tego nie rozumnę:
Cytuj:
bez wejscia HDMI
Obraz HD bez problemu otrzymujemy za pomocą kabla composite!

?

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2011, o 21:07 
Offline
24/7
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 16:29
Posty: 459
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: FPS'y
Nie bierz! To na pewno Zephyr czy już tam Xenon myli mi się, w każdym badź razie nie ma HDMI czyli najbardziej wadliwa z najzjadliwszych płyt głównych jest w tym Xboxie. Gościu szuka jelenia. Ten Xbox jest Arcade z obudowy. :P

Koniu bierz Slima 250GB, obecnie to jest najlepszy wybór.

Na + jest tylko to, że wszystkie podzespoły są po reballingu. Ale w tak stare płycie głównej nic to nie da. I tak się szybko stopią kuleczki i będą krzywe.

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2011, o 21:27 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, o 19:32
Posty: 245
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Diablo II
Steam Login: Mordornas1
No to se poczekam z kupnem w takim razie. Je§sli mam brać Xbox 360 slim 250gb to prawie 1k, to na pewno trochę mi to zajmie.
Chyba ze ktoś ma jakiś używany za o wiele wiele mniej.

 Zobacz profil 19156468 
 
PostNapisane: 21 lis 2011, o 15:31 
Offline
24/7
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 16:29
Posty: 459
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: FPS'y
Poluj na używkę. Jak będziesz grać mało i nie chce przerabiać to weż Xbox'a Slim 4GB a w grę, która grasz tak hardkorowo to skołuj pendrive 16GB i tam ją zainstaluj i napęd nie będzie się zużywał. Te napędy w slimach też już takie słabe nie są więc śmialo bez dysku bym bram na twoim miejscu. U mnie to inaczej wyglada i dysk potrzebny jest do gier NO-JTAG.

 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.