Strefa czasowa: UTC + 1

Język:
GRRramy.pl - Forum o grach - Rejestracja

 1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.
 2. Zakazane jest wykorzystywanie forum do rozsyłania spamu lub reklamowania produktów i usług oraz stron internetowych (z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych).
 3. Osoby działające na niekorzyść forum GRRramy.pl, bądź będące podejrzane o takie działania mogą zostać odcięte od dostępu do forum bez ostrzeżenia.
 4. Rejestrując się na forum wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od administracji (np. z okazji świąt, ważnych wydarzeń na forum, zmiany regulaminu) oraz powiadomień o otrzymaniu prywatnej wiadomości lub aktywności w założonym przez Ciebie temacie (możliwość zmiany ustawień w panelu użytkownika).
 5. Posty i wiadomości na czacie nie mogą zawierać treści wulgarnych, niezgodnych z polskim prawem oraz erotycznych. Takie wiadomości zostaną usunięte.
 6. Posty oraz wiadomości na czacie niezgodne z netykietą będą edytowane (jeśli będzie taka możliwość), a w ostateczności usuwane.
 7. Posty nic nie wnoszące nic do rozmowy lub będące nie na temat zostaną usunięte.
 8. Wszystkie treści zamieszczone przez użytkowników na forum są ich autorstwa i przedstawiają wyłącznie ich opinie.
 9. Publikując post na forum GRRramy.pl jego autor przekazuje prawo do dysponowania nim, oraz jego zawartością Administratorom forum w zakresie domeny grrramy.pl. Administracja zobowiązuje się do niepublikowania prac ani treści postów użytkowników na innych stronach bez ich zgody.
 10. Nick, avatar oraz podpis użytkownika nie może zawierać treści reklamowych, wulgarnych, erotycznych i niezgodnych z polskim prawem.
 11. Podpis użytkownika nie może przekraczać 350px wysokości.
 12. Znacząca zmiana nicka jest niemożliwa.
 13. Administrator jest ponad regulaminem. On tworzy regulamin i prawo na forum.
 14. Łamanie regulaminu może zakończyć się tymczasowa blokadą dostępu do forum.
 15. GRRramy.pl ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
 16. Rejestracja na forum jest równoznaczna z zaakceptowaniem postanowień tego regulaminu.
 17. Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie. Zobowiązujemy się poinformować użytkowników o zmianie regulaminu odpowiednim tematem na forum lub/i e-mailem.
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.