Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Moderator: Xord

Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2011, o 16:50 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2011, o 12:27
Posty: 91
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Assassin's Creed
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Witajcie. Zamierzam ruszyć z jak to nazwałem "Z serii Bohaterowe Legue of Legends" sama nazwa chyba o wszystkim mówi. Wszystko będzie opierało się na nowych bohaterach z LoL'a. Będę ich omawiał pisał czy mi się podobają, kogo mi przypominają, jak do nich jestem nastawiony i czy kupie czy nie. Mam nadzieję że seria zainteresuje chociaż parę osób. Tak więc jedziemy!

Riven, Zdruzgotany Wygnaniec



Nowy bohater zapowiedziany jakieś 2 dni temu wzbudził we mnie mieszane uczucia. Przypomina mi on Jax'a którego również jako tako lubię. Takie hybrydy mi nie przypadają do gustu najbardziej miłuje magów i off tanków. Riven choć nie przypadła mi do gustu ma dość ciekawą historię.

Cytuj:
Historia:

Każdy mieszkaniec Noxus może stać się kimś ważnym, niezależnie od rasy, płci czy pozycji społecznej - liczy się tylko siła. Z silną wiarą w te ideały, Riven pragnęła osiągnąć sławę. Wykazała potencjał jako początkujący żołnierz, dochodząc do mistrzostwa we władaniu długim mieczem, gdy dorównywała mu ledwo wzrostem. Była bezwzględnym i skutecznym wojownikiem, lecz jej prawdziwa siła tkwiła w jej przekonaniach. Wkraczała do walki bez śladów wahania: żadnych wątpliwości, ani strachu przed śmiercią. Riven stała się przywódcą wśród swoich rówieśników, wizerunkiem ducha Noxian. Jej poświęcenie było tak wyjątkowe, że najwyższe dowództwo podarowało jej miecz z runami z czarnego kamienia, zaklęty magią Noxusu. Był on cięższy niż pawęż i prawie tak samo szeroki - doskonale jej pasował. Niedługo po tym, została wysłana do Ionii jako część sił inwazyjnych.

Co z początku wyglądało na zwykłą wojnę, szybko zmieniło się w eksterminację. Noxiańscy żołnierze podążali za przerażającymi maszynami wojennymi z Zaun przez pola zwłok. Nie była to chwalebna walka, do której przygotowywała się Riven. Wykonywała rozkazy swoich przełożonych, niszcząc resztki pokonanych i przerażonych wrogów z niezwykłym poświęceniem. W trakcie trwania inwazji wyszło na jaw, że ioniańskie społeczeństwo nie zostanie zreformowane a wybite. W czasie jednego ze starć, jej oddział został otoczony przez wojska Ionii. Poprosili o wsparcie, gdy wrogowie zbliżali się do ich pozycji. Zamiast wsparcia, otrzymali bombardowanie za pomocą broni chemicznej przygotowanej przez Singeda. Riven przyglądała się jak dookoła niej Noxianie i Ionianie padali ofiarą tego strasznego wynalazku. Udało jej się uciec z obszaru bombardowania, ale nigdy nie zapomniała tego, co zobaczyła. Uznana za zmarłą przez Noxus, postanowiła rozpocząć nowe życie. Złamała swój miecz, niszcząc więzi łączące ją z przeszłością i wyruszyła na narzucone sobie wygnanie. Teraz poszukuje odkupienia oraz sposobu na ratowanie noxiańskich ideałów, w które wierzyła.

„Istnieje miejsce pomiędzy walką a morderstwem, gdzie gnieżdżą się demony”
- Fragment z poematu, „Karmazynowy Shon-Xan”


Moim zdaniem z tego bohatera może wyjść to co z Maokaia. Czyli będzie bardzo klimatyczny, z świetnym dubbingiem jednak bardzo trudny do ogarnięcia. Przejdźmy do skilli.

Umiejętności:
Cytuj:
-Runiczne Ostrze (bierna): Umiejętności Riven wpływają na jej ostrze, dzięki czemu jej następny podstawowy atak zada dodatkowe obrażenia. Może przechowywać maksymalnie 3 ładunki, ale zużywa je pojedynczo.


Passyw przypomina mi skill Twisted Fate'a. Te rozpryskujące się karty, które zadają dodatkowe obrażenia po iluś tam atakach. Może być nawet przydatny.

Cytuj:
-Połamane Skrzydła: Riven występuje do przodu i wykonuje potężne ataki mieczem. Tej umiejętności można użyć w krótkim czasie do 3 razy.
*Pierwsze/Drugie użycie: Zadaje obrażenia na niewielkim obszarze przed Riven.
*Trzecie użycie: Riven wyskakuje w powietrze i uderza o ziemię, wywołując atak obszarowy, który odrzuca pobliskich wrogów.


3 w 1 można by rzec. Co tu więcej pisać na pewno skill będzie bardzo dobry.

Cytuj:
-Wybuch Ki: Riven zadaje obrażenia i ogłusza pobliskich wrogów.


Znowu Jax. Coś jak jego passyw (jesli się nie mylę) który ogłusza przeciwników w koło.

Cytuj:
-Waleczność: Riven występuje do przodu i osłania się tarczą.


Pewnie najzwyklejsza tarcza z tym że można się przemieścić.

Cytuj:
-Ostrze Wygnańca (Ultimate): Riven odtwarza swój miecz, otrzymując procentową premię do obrażeń od ataku, zwiększony zasięg ofensywnych umiejętności i podstawowych ataków oraz możliwość jednokrotnego użycia Cięcia Wiatru.
*Cięcie Wiatru: Gdy Ostrze Wygnańca jest aktywne, Riven może ponownie użyć tej umiejętności, wytwarzając wielką falę uderzeniową, która zadaje obrażenia wszystkim trafionym wrogom w zależności od tego, ile zdrowia im brakuje.


Ulti na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwaczne jednakże jak się przyjrzeć temu dokładniej, to ulti to przypomina ulti Xin Zhao tylko że z 5 razy mocniejsze. Może być bardzo przydatne do dobijania wrogów tak jak i w walce 1v1.

Na razie to tyle o Riven jak dowiem się czegoś nowego to napiszę. A na razie piszcie co o niej sądzicie, czy kupicie czy nie, bo ja raczej wątpię.

 Zobacz profil 2089709 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 wrz 2011, o 09:45 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2010, o 20:38
Posty: 443
Obrazki: 0
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Ojciec Chrzestny
w słowach wyglada to ładnie ale zobaczymy jak to wyjdzie dopiero w praniu ;d

to ulti wydaje mi sie strasznie upierdliwe xd

osobiscie postac nawet mi się spodobała :D

 Zobacz profil 6037451 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 wrz 2011, o 21:51 
Offline
HardCore
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2010, o 13:25
Posty: 934
Obrazki: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: League of Legends
Steam Login: btq12 / testowe666
Kolega grał w drużynie z Rivenem i mówi ,że gościu nieźle wymiatał :D

 Zobacz profil 13421729 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.