Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Moderator: Xord

Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2011, o 19:36 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2011, o 12:27
Posty: 91
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Assassin's Creed
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Witajcie! To znowu ja. :P Pewnie macie mnie już dosyć, ale nie zamierzam zaprzestać mojej działalności w tym serwisie. ;) Teraz napiszę wam trochę informacji o tym co dzieje się w świecie gier wideo. Nie bierzcie wszystkiego sobie do serca, ponieważ nie wszystkie informacje są sprawdzone.

GTA V w przyszłym roku?



Do sieci wyciekły plotki o tym, iż Grand Theft Auto V ma się pojawić już w przyszłym sezonie. Podobno Rockstar ma już główny rdzeń i tylko szlifuje niedoróbki i zajmuje się robieniem minigierek. Jak na razie studio nie skomentowało tej plotki, co nie daje nam pewności, że informacja jest prawdziwa.

Mocny konkurent dla CoD: MW 3, oraz BF: BC3?



Studio Tripwire w ostatnim czasie ujawniło datę premiery, oraz cenę Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad. Strzelanina wieloosobowa jest bardziej realna niż konkurencyjne marki. Gra ujrzy światło dzienne 30 sierpnia tego roku. W Stanach Zjednoczonych będzie można ją kupić za 39.99$.

Alice: Madness Returns - premiera



17 czerwca miała miejsce premiera gry Alice: Madness Returns. W przejrzanych przeze mnie recenzjach gra zbiera słabe noty. Produkcja jest uważana na za przeciętną a 1 ocena dosłownie ją zmiażdżyła.

Mass Efect 3 = Co - Oop?



W sieci pojawiły się plotki o domniemanym Co - Oop'ie w Mass Efect 3. Jeden z serwisów powiada, iż przyjdzie nam przejść z innymi osobami wyróżnione misje, a jeszcze inny powiada o trybie hordy. Polegać on miałby na tym, że grupa graczy odpierała by masę przeciwników.

Na razie to wszystko, jednak jeżeli dojdą do mnie jeszcze inne informacje postaram się je tu wrzucić. :wink:

Aktualizacja: 23.06.2011



LA Noire na PC!!!



Studio Rockstar zapowiedziało, iż gra LA Noire wyjdzie na PC. Premiera planowana jest na jesień tego roku. (Dzięki za info Roger.) Powiem tylko (Napiszę! Kiedy ja się tego nauczę? ;p) że ja się z tego faktu bardzo cieszę...


Ostatnio edytowano 24 cze 2011, o 19:02 przez Xord, łącznie edytowano 4 razy
 Zobacz profil 2089709 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 cze 2011, o 10:54 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2010, o 20:38
Posty: 443
Obrazki: 0
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Ojciec Chrzestny
o tylko gta 5 mnie ucieszyło w tym newsie :D chociaz w 4ke nei grałem ;p

 Zobacz profil 6037451 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 cze 2011, o 22:06 
Offline
Uzależniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2011, o 16:07
Posty: 250
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Duuużo tego...
Platforma: XBOX360
Xord napisał(a):
Do sieci wynikły kolejne plotki. Mianowicie, prawdopodobnie LA Noire firmy Rockstar wyjdzie na PC.

To nie plotki, tylko informacje podane przez studio Rockstar. Zapowiedziana jest na jesień tego roku.


Za ten post autor Roger otrzymał podziękowanie od Xord
Ocena:50%
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 cze 2011, o 07:08 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2011, o 12:27
Posty: 91
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Assassin's Creed
Jeżeli tak to zaraz poprawię. Musiałem być nie do końca dobrze poinformowany. ;)

 Zobacz profil 2089709 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.