Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Moderator: Xord

Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2011, o 20:54 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2011, o 20:18
Posty: 22
Obrazki: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Assassin's Creed
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Już posiadamy pierwsze informacje nt. Trzeciej części Assassin's Creed, która ma się pojawić podobno jeszcze w tym roku!

~Głównym bohaterem jest Ezio, jednak w trakcie rozgrywki będziemy zbierać specjalne pieczęcie, które pozwolą nam rozegrać wspomnienia związane z Altairem. Etapy z Desmoned będą oparte o łamigłówki przestrzenne.
~Ezio ma już 50 lat.
~Akcję umiejscowiono w Konstantynopolu, który podzielono na cztery dzielnice.
~Odwiedzicie też Kapadocję i podziemne miasto.
~Ze względu na wiek bohatera pojawią się zabawki, którymi Ezio pomaga sobie w trakcie gry. Na przykład ostrze zakończone hakiem (coś jak u Batman), które pozwala złapać się krawędzi, przyciągnąć do siebie przeciwników w trakcie walki, a także korzystać z lin rozwieszonych nad całym miastem, co pomoże Wam szybciej się przemieszczać.
~Ze względu na pojawienie się nowego wyposażenia trzeba było zmienić trochę sterowanie.
Gracze dostaną większą swobodę podczas tworzenia bomb. Teraz sami będziecie decydować, jakie składniki powinny ją tworzyć, co ma dać możliwość uzyskania prawie 300 rodzajów wybuchowych niespodzianek.
~Zmiany dotknęły też "orli wzrok", który aktualnie nazwano "orlim zmysłem". Ezio koncentrując się na postaci będzie w stanie zobaczyć skąd ona przybywa i dokąd się wybiera.
~Kolejny raz pojawi się system gildii i rozwijania umiejętności własnych podopiecznych.
Revelations ma oferować więcej losowych wydarzeń, a mniej misji pobocznych.
~Powróci tryb multiplayer, ale co ciekawe, tym razem będzie on bardziej związany z fabułą trybu dla samotnego gracza. W nim także pojawią się nowe opcje np. dostaniemy możliwość customizacji kierowanej postaci.
~Jeżeli pamiętacie wieżę Borgiów z Brotherhood, to w Revelations pojawią się "Kryjówki asasynów", etapy będą rozgrywane podobnie do tych w wieży.
~Silnik gry oparto o technologię MoCam, która daje efekty porównywalne z tym, co wiedzieliście na materiałach wideo z L.A. Noire.

No i jak się Wam to wszystko podoba?

źródło: assassinscreed.pl

 Zobacz profil 35034023 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 maja 2011, o 20:56 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2011, o 16:20
Posty: 73
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Ojciec Chrzestny
Ciekawie się zapowiada ;)...
Może kupię,ale zobaczę u kolegi bo On na pewno kupi :D

 Zobacz profil 12792539 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 maja 2011, o 21:04 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2011, o 20:18
Posty: 22
Obrazki: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Assassin's Creed
No ja też kupię, ale gdzieś po 2-3 miesiącach jak cena zejdzie :D

 Zobacz profil 35034023 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 maja 2011, o 23:10 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2011, o 20:31
Posty: 17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Final Fantasy 7
Odpuścili by już sobie, ewidentne przedłużanie marki na siłę. W Brotherhood już miałem dość tych klimatów. W tą odsłonę na pewno nie zagram. Czy jestem jedyną osobą która wolała Altaira od Ezio?

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 maja 2011, o 13:21 
Offline
HardCore
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2010, o 13:25
Posty: 934
Obrazki: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: League of Legends
Steam Login: btq12 / testowe666
W AC 1 grałem chwilę i wciągnęło mnie ;P, AC 2 było w miarę ,ale te włoskie klimaty jakoś mnie nie przekonały. W AC BH nie grałem ,bo usłyszałem że są znowu włoskie klimaty. Tego najpierw demko sprawdzę ,a później podejmę decyzje ;p

 Zobacz profil 13421729 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.