Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Moderator: Xord

Autor Wiadomość
 Tytuł: Minions
PostNapisane: 20 mar 2011, o 15:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2010, o 07:19
Posty: 226
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Warcraft III
Steam Login: ficusdesign
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Z góry powiem: niektórzy mogą mi zarzucić złą kategorię - zastanawiałem się po między akcja, strategia, zręcznościowe, inne, viawww. Ostatecznie jak widać zdecydowałem się na zręcznościowe.
Czemu? Jest to pewnego rodzaju gra online, przez przeglądarkę. Mimo to, zawiera elementy akcji, elementy strategi - bez pomysłu nie masz szans, trzeba się wykazać zręcznością by w odpowiednim momencie się wycofać lub przeprowadzić atak... .

By grać musimy wejść do pokoju który może utworzyć każdy. Tam oczekujemy na odpowiednią liczbę graczy która dzieli się na team'y - blue and red. Operator stołu gdy w teamach jest równa liczba może rozpocząć grę. Mamy 20 sekund na wybranie "klasy postaci" i gra się zaczyna.

Lądujemy na mapce, blue u góry, red na dole. Cel? Zniszczyć przeciwnika i jego wieże. Za likwidacje przeciwników dostajemy expa i lvl'e - a wraz z wzrostem lvl podbijamy łącznie 3 skille (max poziom 10) - każda klasa posiada inne skille i atuty.

Każda drużyna posiada 4 wieże zwykłe i 1 główną. Drużyna która straci wieżę główną przegrywa. Zazwyczaj jednak ataki są przeprowadzane najpierw na zwykłe wieże jako że trudno przejść całym obok nich.

Za każde zwycięstwo naszego teamu podbija nam się pasek od poor do pro. Każdy gracz ma właśnie swój poziom paska - jeśli wygrasz z lepszym podbijesz mocniej swój, z słabszym - delikatnie. Za wyjście z pola gry podczas rozgrywki tracimy wartości z paska.

Najlepiej grać z znajomymi przez jakiś komunikator głosowy i rozdysponować klasy między sobą, by jeden miał mocne ataki, jeden leczył, drugi "stunował" czy jakby zamrażał na określony czas przeciwnika itd.

Enjoy :P
Gra przyjemna na krótkie chwile, jednak nie ma co przesadzać - nie uzależnimy się tak jak w mmorpg'ach :wink:
Jak na grę online jest całkiem rozbudowana i przemyślana. Jeśli ktoś chcę zagrać to możemy raz popykać ;P

Link: http://www.kongregate.com/games/CasualC ... ve/minions
Ja najczęściej gram na tej stronie, jednak jeśli tutaj nie ma graczy można się przenieść na inną stronkę - poszukać w google - i tam pograć. Na innych stronach z automatu mamy zawsze pasek świeży (po środku).

 Zobacz profil 6699230 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.