Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: The Godfather 2
PostNapisane: 8 wrz 2010, o 20:22 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2010, o 19:02
Posty: 10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Kod:
Gry-Online pisze: The Godfather II to druga odsłona gry akcji opartej na kanwie kultowej powieści Mario Puzo Ojciec chrzestny  oraz opatrzonej tym samym tytułem trylogii filmowej w reżyserii Francisa Forda Coppoli. Za stworzeniem produktu stoi kalifornijskie studio EA Redwood Shores, zaś sama gra wykorzystuje w pełni licencję wytwórni Paramount Pictures, dzięki czemu możemy podziwiać w niej wirtualne wizerunki takich aktorów, jak Marlon Brando, Al Pacino czy Robert Duvall.
Fabuła po raz kolejny pozwala przenieść się do ogarniętego przestępczymi porachunkami Nowego Jorku, w którym na co dzień walczą ze sobą wrogie, mafijne rodziny. Możemy również przejąć zwiedzić Hawanę i przejąć kontrolę nad Miami. Gracz, działając na usługach jednej z nich, musi stawić czoła zleconym mu przez przełożonych misjom i udowodnić, że w imię obowiązków nie cofnie się przed żadnym czynem.


Grałem raz. Chciałbym znowu. Takie moja postanowienie było po przetestowaniu gry. Oczywiście między tą częścią a pierwszym Ojcem Chrzestnym jest wiele zmian ale wiele rzeczy pozostało takich samych lub nawet ulepszonych. Poza ulepszoną grafiką są również nowsze i lepsze auta. Natomiast dla fanów bycia gangsterem ciągle pozostają dostępne haracze, bicie ludzi za kasę i mordowanie konkretnych osób. Ciekawą rzeczą jest to że na ulicach można spotkać ludzi którzy za drobną pomoc (pieniądze, morderstwo lub zwykłe pobicie kogoś) mogą nam dać informacje na temat ludzi z przeciwnego gangu. Jest to ciekawe udogodnienie i również pozwala nam się bardziej zapoznać z grą. W grze oczywiście też nie brakuje strzelanin oraz bójek tak więc dla każdego znajdzie się kawałek tortu.



Decyzję czy warto grać pozostawiam wam. Ale wierzcie że tylko idiota by nie sprawdził tej gry :)

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 wrz 2010, o 20:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2010, o 20:38
Posty: 443
Obrazki: 0
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Ojciec Chrzestny
Ja osobiscie polecam czesc pierwsza gry :). Jedynka jest w maire wiernym odwzorowaniem filmu. Pomijajac fakt ze jest troszke trundnijesza i zabawa przy niej trwa znacznie dłuzej niz przy jedynce.

Co do dwójki fajny jest patent z własną rodziną. Niestety czesc fabularna gry jest ubozsza moim zdaniem niz przy jedynce ;/ ale za to rekompensuje nam to trybem multiplayer :P


Polecam obie czesci kazdemu. Achh te niezapomniane style egzekucji ;). Najbardziej mnie urzekł łom na kolanach w 2 częsci ;d

 Zobacz profil 6037451 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 16:26 
Offline
Uzależniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 10:53
Posty: 305
Obrazki: 0
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Hitman
Platforma: xBox360
Jag napisał(a):
Ja osobiscie polecam czesc pierwsza gry :). Jedynka jest w maire wiernym odwzorowaniem filmu. Pomijajac fakt ze jest troszke trundnijesza i zabawa przy niej trwa znacznie dłuzej niz przy jedynce.


Jag, a może wiedział byś jak rozwiązać mój problem dotyczącej pierwszej części gry. Otóż zainstalowałem The Godfather i kiedy włączam grę to pokazuje mi się logo EA, a potem czarny ekran, a następnie wyłącza mi się monitor. Odpalałem gre przez program sd4hide ale nic nie pomogło. Zastanawiałem się nad crackiem, miałem dwa cracki i obydwa sprawdziłem, ale też nic nie pomogło. Nie wiem czy to może zależeć od zasilacza monitora lub od DirectX.
Jeśli będziesz wiedziałe o co właściwie chodzi to odpowiedz.

P.S gdy monitor się wyłącza to słychać w głośnikach muzyke z gry.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 18:18 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2010, o 20:38
Posty: 443
Obrazki: 0
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Ojciec Chrzestny
nie wiem w czym mzoe byc problem:P moze spróbuj zupdatować gre :P

 Zobacz profil 6037451 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.