Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 20:12 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:09
Posty: 67
Lokalizacja: Włocławek
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Guitar Hero <3
Steam Login: jarekgmastah
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Połączenie Lary Croft i Indiany Jonesa, kto ma PS3 a nie grał, powinien naprawić ten błąd w najbliższym czasie, chyba najlepiej wyglądająca gra na PS3 w ogóle i najbardziej epicka gra wszechczasów. Do tego niezły multiplayer.

 Zobacz profil 9437287 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 20:23 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 12:14
Posty: 102
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Left 4 Dead 2
Steam Login: zgderek
yogurt napisał(a):
najlepiej wyglądająca gra na PS3 w ogóle

Dobrze to ująłeś. Jak gra wychodziła to naczytałem się, że jest to gra z najlepszą grafiką do tej pory. Jak to zobaczyłem na własne oczy to się roześmiałem. Owszem.. Grafika jest ładna, ale do Crysisa to jeszcze sporo brakuje^^ Generalnie powiem tak.. Gra jest dobra, ale ostro przereklamowana:P Za dużo było jaka jest super, oh, ah, itp. ;) Dla mnie jest dobra. Ba! Powiem więcej! Bardzo dobra! Ale nie na tyle, żeby walić teksty w stylu "nigdy nie widziałem niczego piękniejszego". Widząc coś takiego odnoszę wrażenie, że recenzent nigdy nie widział dobrej graficznie gry na PC;)

yogurt napisał(a):
najbardziej epicka gra wszechczasów.

To już kwestia gustu :P

 Zobacz profil 3061253 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 wrz 2010, o 09:04 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2010, o 19:16
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ciężko porównywać te dwie produkcje, ponieważ styl graficzny jest trochę inny, no i jedna gra to fps druga to tpp. Druga sprawa, kto posiada sprzęt żeby zobaczyć crysisa z maksymalnymi ustawieniami grafiki :wink:. Sam Uncharted 2(podobnie jak część 1) jest strasznie nierówny graficznie, niektóre lokacje po prostu wgniatają w fotel i zapierają dech w piersiach - to ta epickość o której wspomniał kolega, natomiast crysis z otwartym światem, nie sprawiał takiego wrażenie. Tyle tylko że to już nie kwestia grafiki a pomysłu na akcje i lokacje. Dżungla w crysis bije na głowę wszystkie nowe produkcje mimo wszystko U2 wcale tak daleko w tyle nie jest.

Na uwagę również zasługuje polska wersja językowa. Dubbing jest zrobiony genialnie, nie słyszałem lepiej spolszczonej gry. A motywy typu "ee mówi ktoś po polsku?" wywołują szczery uśmiech na twarzy. Tutaj próbka wiem, że urywki nie oddają pełnego obrazu ale lepsze to niż nic

Poniżej porównanie graficzne z crisisem zapożyczone ze stronki www.split-screen.com
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 wrz 2010, o 16:33 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 12:14
Posty: 102
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Left 4 Dead 2
Steam Login: zgderek
Jedyne co mogę powiedzieć o tych screenach - PS3 nie daje sobie rady z filtrowaniem anizotropowym ;) Nie wiem czy to kwestia silnika czy konsoli, ale te pixele na krawędziach aż mnie biją w oczy. Poza tym nikt nie potrzebuje super kompa, żeby odpalić Crysisa na poziomie zadowalającym. U mnie na 9800GT 512mb szedł na maxa w DX10, tylko trzeba było wyłączyć filtrowanie anizotropowe (ew. anty-aliasing), które de-facto jest niezbyt potrzebne ;)

P.S Nie wypowiadam się na temat calej gry ogólnie, bo co ja mogę powiedzieć po 10 minut grania w nią;) Nie chcę w takim razie rzucać słów na wiatr i wypowiadać się o czymś, o czym nie mam zielonego pojęcia:)

I na koniec takie porównanie jeszcze;D
Obrazek

 Zobacz profil 3061253 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.