Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 wrz 2010, o 06:42 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 19:08
Posty: 136
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Empire Earth
Kolego ja nie zadeklarowalem iz gram w CS'a tylko mowie jak to jest ._.

 Zobacz profil 2565772 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 wrz 2010, o 22:35 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2010, o 22:22
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
yogurt napisał(a):
MiX napisał(a):
Wg. mnie jest to kiepska gra, bo żyjemy w czasie tak rozwiniętej grafiki, że ta w 'CSie' jest po prostu śmieszna, po za tym to jest jak lep na dzieci neo, przez co psuje się atmosfera na forach, a CS się źle kojarzy.


Przepraszam, nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem. CS jest kiepską grą bo ma słabą grafikę? Aż mnie zatkało, nie wiem co napisać, bo to najbardziej ignorancka rzecz, jaką słyszałem (widziałem?) na jakimkolwiek forum od bardzo dawna. Tą wypowiedzią obnażyłeś tylko swój brak jakiegokolwiek zmysłu pozwalającego na ocenienie "co jest dobre", bo "nie ocenia się książki po okładce". Większość ludzi, którzy grają w CS na poziomie wyższym niż kucak, lpm i może coś trafi, potrafi się zachować przyzwoicie, a tak zwane "dzieci neo" są skutecznie tępione na forach i serwerach, chyba że styczność z grą miałeś wyłącznie na płaszczyźnie "non-steam", to nie mamy o czym rozmawiać, bo jeśli komuś żal 15 złotych na klucz, to lepiej się nie przyznawać.

A co miałeś na myśli, że CS się źle kojarzy? Oświeć mnie.


Ta.. Fajne przysłowie "nie ocenia się książki po okładce" tylko że tutaj ono nie pasuje.
Wypowiadając się w ten sposób, według mnie, dla Ciebie grafika w grze jest jak okładka w książce. Zauważ że grafika w grze gra dużą rolę i można było by ją porównywać bardziej do ilustracji w ilustrowanej książce - np bajki dla dzieci z obrazkami ;>

Tylko nie mów że te obrazki w książce ilustrowanej nie grają zbytnio roli.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 18:18 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:09
Posty: 67
Lokalizacja: Włocławek
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Guitar Hero <3
Steam Login: jarekgmastah
CS to nie gra dla dzieci, w dorosłej książce nie ma ilustracji.

EOT.

 Zobacz profil 9437287 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 18:58 
Offline
HardCore
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2010, o 13:25
Posty: 934
Obrazki: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: League of Legends
Steam Login: btq12 / testowe666
Zgadzam się z yogurtem ;). Ilustracje to możesz oglądać w Biblii z obrazkami ;) czyli dla dzieci, a Biblia bez obrazków to jest raczej dla starszych.

 Zobacz profil 13421729 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 19:19 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2010, o 22:22
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ale się uśmiałem z waszych wypowiedzi.
Ilustracje w książkach dla dzieci są jak GRAFIKA w grze a nie sama gra! To jest wielka różnica! Radzę czytać ze zrozumieniem i doradzam by odejść od tej gry, zwanej CS'em, bo tylko w głowach wam się przewraca.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 19:58 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 19:08
Posty: 136
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Empire Earth
Se7en jak zwykle mistrz ciętej riposty i najinteligentniejszy z nas wszystkich. :P

ODejdzmy od tematu i podyskutujmy o Gothicu czy takich tam hehe.

 Zobacz profil 2565772 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 20:01 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2010, o 20:38
Posty: 443
Obrazki: 0
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Ojciec Chrzestny
se7en jesli cs to taka fatalna gra to czemu turnieje w nia sa najlepiej oplacane ? Czołowi gracze najlepiej zarabiają ? Gra jest jedna z najbardziej popularnych ?

 Zobacz profil 6037451 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 20:24 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:09
Posty: 67
Lokalizacja: Włocławek
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Guitar Hero <3
Steam Login: jarekgmastah
tak, mistrz tak ciętej riposty, że muszę uważać, żeby się przypadkiem nie uśmiać z łaskotania gdy próbuję się nią pociąć. Lepsze riposty są na onecie :O. A tak btw Jag to najlepiej opłacany jest SC, swego czasu MooN z MYMu zarabiał więcej niż wszystkie inne teamy tej organizacji :P.

 Zobacz profil 9437287 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 20:33 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 12:14
Posty: 102
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Left 4 Dead 2
Steam Login: zgderek
Jag napisał(a):
Gra jest jedna z najbardziej popularnych ?

Głupi argument;p Zobacz ile ludzi w tibie gra;p

yogurt napisał(a):
najlepiej opłacany jest SC

SC?

 Zobacz profil 3061253 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2010, o 20:35 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2010, o 22:22
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Bo gra jest na rynku od 2000r, wcześniej z popularnych gier był tylko Medal Of Honor który wyszedł na rynek w 1999r(I to na playstation a nie na PC) - który był o wiele, wiele, gorszy od Counter Strike 1.0. Pierwsze Call Of Duty wyszło dopiero w 2003r a jak dobrze wiecie, w 2003 roku counter strike doszedł już do wersji 1.6. Czyli że nad ulepszeniem gry pracowali 3 lata. CS przez ten czas zdobył już wielu fanów, dobrze działał - przede wszystkim rozgrywka online a w grach typu Call Of Duty czy Medal Of Honor MP cały czas był cienki.

Kiedy to Call Of Duty się rozwijało, CS cały czas się umacniał. Doszły do tego rozgrywki online gdzie można było wygrywać dobre nagrody, i z faktu że CS w tamtych czasach był najlepszy - nagrody w tej grze były o wiele lepsze.

I jak wiecie, Call Of Duty 3 wyszedł dopiero w 2006, jego MP był dobry, ale i tak gorszy w porównaniu do CS. Dopiero COD 4 miał bardzo dobry MP który bił na łeb CS'a i inne gry tego typu, tylko że dana część wyszła na rynek w 2008 roku! Co oznacza że popularność CS'a rosła przez 8 lat!! Wiecie ile to czasu?! Przez te wszystkie lata CS się tak rozwinął że nagrody za tą grę były co raz to wyższe z racji jej popularności.

Lecz teraz większość gra w tą grę właśnie tylko dla tych nagród.

Pozdrawiam ;)

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.