Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 18:43 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 19:08
Posty: 136
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Empire Earth
Brak fabuły i postaci? KOLEGO TY CHYBA NIGDY w CS'a nie grales bo myslisz ze to jest jakaś przygodówka haha XD

Nie no na powaznie: postacie w kazdej strzelanince nie maja postaci bo w wiekszosci gra się tylko jedną, fabuła - po kiego Ci fabula ja nie moge to jest zwykly tryb, deathmatch lub standard masz bombe rozbroic czy zalozyc pake cel jeden, a grafika prosze ja Ciebie tez jest wazna. '99, czaisz, counter strike to byla rewelacja w grafice, ten caly half life :P wtedy might and magic IX powstawalo nie wiesz jak bylo to nie komentuj

 Zobacz profil 2565772 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:01 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:09
Posty: 67
Lokalizacja: Włocławek
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Guitar Hero <3
Steam Login: jarekgmastah
Bogowie, MiX jaki ty jesteś niedoinformowany. Fabuła, postacie z charakterystykami w sieciowym shooterze? Po twojej wypowiedzi sądzę, że nie masz pojęcia czym jest Counter-Strike w ogóle. Co z tego, że ma słabą grafikę, skoro grywalność ma niesamowitą? Z twojego toku rozumowania wnioskuję, że Diablo jest kiepskie (grafika :(), Quake 2 i 3 są kiepskie (no ta nieszczęsna grafika!). Przykro mi, że zamówienia na forach składają tylko klany, które ja i moi znajomi możemy zbić w pojedynkę, z członkami ze średnią wieku 12 :(

Co do PacMana (tak to się pisze), tak się składa, że jest to jedna z gier, w które zagram z przyjemnością, tak samo w Mario, albo Dwarf Fortress, której grafika oparta jest na znakach z tablicy ASCII (jeśli wiesz co to jest).

Wciąż nie rozumiem, o co chodzi z "źle się kojarzy".

Przykro mi też, że nie wiem jak sytuacja z CSem wygląda na randomowych forach o niczym, odwiedzanych przez bandy trolli i cwaniaczków z bąblami w nosie, gdyż jedyne fora jakie odwiedzam to forum counter-strike.pl i grrramy.pl (no i 4chan ale to chyba się nie liczy).

P.S. jeśli nie wiesz w ogóle o czym jest mowa, zanim się włączysz do dyskusji, zapoznaj się z tematem.

 Zobacz profil 9437287 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:11 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 20:02
Posty: 27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: brak
Wy czytać ze zrozumieniem nie potraficie! Podałem coś na początku co jest ważne dla większości osób, a skoro to wam nie wystarczyło to podałem coś co MI jest w grze potrzebne... Rozumiem, że jesteście w podstawówce( przynajmniej HaeL, i tak swoją drogą CS jest 16+ ;) ) ale tyle chyba potraficie. Wiem, że CS to kolejna strzelanka, i co z tego ? Grafika jest istotna, zwłaszcza, jak mamy już na takim poziomie!

Cytuj:
Przykro mi też, że nie wiem jak sytuacja z CSem wygląda na randomowych forach o niczym, odwiedzanych przez bandy trolli i cwaniaczków z bąblami w nosie, gdyż jedyne fora jakie odwiedzam to forum counter-strike.pl i grrramy.pl (no i 4chan ale to chyba się nie liczy).

'Fora o niczym', ciekawe, ale mi tu raczej chodziło o takie pewne forum: Graffika.pl, i gratuluje, właśnie nazwałeś FicuS'a, Ajsa, Jaga, Mnie, lothara i wielu innych z tego forum trollami :P

 Zobacz profil 8921303 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:26 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 12:14
Posty: 102
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Left 4 Dead 2
Steam Login: zgderek
Jako, żę nie chciało mi się czytać całych tych waszych wypocin, a jedynie kawałki to zauważyłem, że troszkę się zaczynacie kłócić. Chciałbym was grzecznie poprosić, żebyście zostali w przyjacielskim tonie, bo jeżeli temat ma budzić jakieś głupie rzeczy i "bójki" to po prostu go zamknę ;)

Od siebie pragnę dodać, że nie rozumiem ludzi, którzy w to grają. Gra kosztuje z 15zł, co szkoda wydać, bo za 12zł+12przesyłka mam Unreal Tournament 3, który IMO jest o niebo lepszy od tego CSa 1.6 :) Gra ta nie posiada ani dobrej grafiki, ani porządnego silnika i naprawdę nie wiem co ludzi do tego ciągnie. Rozumiem, że była dobra jak wychodziła ale ludzie, 11 lat w to samo? Moim zdaniem to jest przeginka;) Jeszcze rozumiem jak ludzie normalnie sobie grają i tyle, ale jak robią w tego jakiś wielki szum, że jaka ta gra nie jest super to nie wiem WTF;p CS:S już jest lepszy, bo sam gram w L4D, który chodzi na tym samym silniku. Nie wiem jak stoi graficznie, ale silnik oceniam dość dobrze ;)

 Zobacz profil 3061253 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:43 
Offline
Uzależniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 10:53
Posty: 305
Obrazki: 0
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Hitman
Platforma: xBox360
Ja też tego nie rozumnę, że ludzie przez 11 lat, a może i więcej w jedną gre grają. Przychodzą lepsze gry z lepszymi silnikami z lepszą graffiką itd więc nie wiem po co tyle lat w to grać, Można sobie pograć przecież nikt nie zabrania, ale przez 11 lat to naprawdę trzeba być uzależnionym :D

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:47 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 20:02
Posty: 27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: brak
KonMan napisał(a):
Ja też tego nie rozumnę, że ludzie przez 11 lat, a może i więcej w jedną gre grają. Przychodzą lepsze gry z lepszymi silnikami z lepszą graffiką itd

To skoro to temat o CSie, to wg. mnie on jest jak Tibia: Uzależnia. Potem dzieci zabijają rodziców, albo kończą tak:

 Zobacz profil 8921303 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:51 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:09
Posty: 67
Lokalizacja: Włocławek
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Guitar Hero <3
Steam Login: jarekgmastah
rozumiem, że grafika jest ważna dla większości graczy (dla mnie nie na przykład), ale czy to decyduje o jakości produktu? Na pewno nie wpływa na jakość tytułu z 1999 roku, szczególnie że GoldSRC (tak się nazywa silnik HL1) był wtedy przełomowy. Porównywanie CSa z UT to trochę jak porównywanie koszykówki i piłki ręcznej. Niby to i to sport, niby rzuca się piłką, ale fundamentalne zasady są inne - z jednej strony gra bardziej drużynowa i z aspektem taktycznym, z drugiej szybka akcja i gra na refleks. Nie mówię, że taka gra jest zła, zaczynałem przygodę z graniem od pierwszych Quake'ów i szybkiego TDM 4vs4.

MiX, skoro wiesz, że CS to shooter, to nie masz prawa oczekiwać różnych postaci z innymi statami.

Ajs: to, co ciągnie ludzi do tej gry, to po prostu fakt, że jest najlepszym sieciowym fpsem. To JEST fakt, nie mówię dlatego, że jestem fanbojem (tak, jestem), tylko dlatego, że tak jest, gra ma 11 lat i wciąż ogromne community, sponsoring, turnieje z kupą kasy (25 tysięcy euro na najbliższym DSRack Lan, tyle samo dla CS:S). Na dodatek CS:S nie jest lepszy, wiem bo grałem, nie miesiąc czy dwa, a trzy lata z hakiem, w 1.6 gram od tygodnia i gra jest w moim odczuciu dużo lepsza, mniej przyjazna dla początkujących (wyższy poziom graczy niż w Source), ale nieziemsko satysfakcjonująca. Na marginesie, L4D odinstalowałem po paru godzinach grania, bo mnie po prostu nie bawił ;].

Więcej o grafice w CSie dyskutować nie będę, bo jest paskudna, i to jest jej urok.

Akurat w tym filmiku, ironicznie, dzieciak gra w UT, napisy są zrobione o tak, żeby było śmiesznie. Na dodatek to jest aktor i zrobił to żeby być internetową sławą (sam powiedział to kiedyś na YT), zauważ, że mówi "Ich will Unreal Tournament spielen". Nie słyszałem o dziecku, które zabiło rodziców o grę komputerową z WIARYGODNEGO źródła.


Ostatnio edytowano 6 wrz 2010, o 20:09 przez yogurt, łącznie edytowano 2 razy
 Zobacz profil 9437287 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:56 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 20:02
Posty: 27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: brak
Cytuj:
MiX, skoro wiesz, że CS to shooter, to nie masz prawa oczekiwać różnych postaci z innymi statami.

Nie oczekuje, ale skoro Cię nie zadowolił fakt, że mi nie podchodzi grafika w nim, to podałem inne przykłady, ja wyrażam MOJE zdanie i MOJĄ opinie.
Co do filmiku: Ale tak dzieci właśnie kończą grając w wieku 12, 13 czy 14 lat w CS'a. A może i wcześniej.

 Zobacz profil 8921303 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:58 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:09
Posty: 67
Lokalizacja: Włocławek
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Guitar Hero <3
Steam Login: jarekgmastah
MiX napisał(a):
Cytuj:
MiX, skoro wiesz, że CS to shooter, to nie masz prawa oczekiwać różnych postaci z innymi statami.

Nie oczekuje, ale skoro Cię nie zadowolił fakt, że mi nie podchodzi grafika w nim, to podałem inne przykłady, ja wyrażam MOJE zdanie i MOJĄ opinie.
Co do filmiku: Ale tak dzieci właśnie kończą grając w wieku 12, 13 czy 14 lat w CS'a. A może i wcześniej.


tak, tak kończą, jedno na parę tysięcy z problemami z psychiką, bo zdrowy dzieciak się tak nie uzależni, na dodatek jak napisałem ten typ TO AKTOR, i mówi, że chce grać w UT. Mój brat gra w CS od 12 roku życia i jest normalny. Napisz też czasem więcej niz 5 linijek bo jak się produkuję to chciałbym porządnej riposty :D.

 Zobacz profil 9437287 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 20:02 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 12:14
Posty: 102
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Left 4 Dead 2
Steam Login: zgderek
yogurt napisał(a):
Na marginesie, L4D odinstalowałem po paru godzinach grania, bo mnie po prostu nie bawił ;].

L4D przytoczyłem tylko w celu, żeby powiedzieć, że silnik Source jest dobry IMO. Gra oczywiście od CS:Sa może się bardzo różnić i zapewne tak jest.

yogurt napisał(a):
Porównywanie CSa z UT to trochę jak porównywanie koszykówki i piłki ręcznej.

Może masz rację, źle to napisałem. Ale jeżeli porównać grafikę, silnik i grywalność to UT jest na plus..;> Sądzę, że grywalność stoi na podobnym poziomie (nie mylić z popularnością..), natomiast o grafice i silniku nie ma co rozmawiać;)

yogurt napisał(a):
Na pewno nie wpływa na jakość tytułu z 1999 roku, szczególnie że wtedy GoldSRC (tak się nazywa silnik HL1) był wtedy przełomowy.

Dokładnie! Wtedy! To jest właśnie to o co chodzi ;) Gra była przełomem 11 lat temu, a teraz jest po prostu stara i IMO powinna odejść w zapomnienie.

yogurt napisał(a):
to, co ciągnie ludzi do tej gry, to po prostu fakt, że jest najlepszym sieciowym fpsem.

Niestety ta gra nie jest najlepsza (IMO). Jak już pisałem gra ma pełno niedoskonałosci w silniku, grafika ma wiele do życzenia ale zostawmy ją. Niezbyt rozbudowane możliwości (po prostu się strzela). Niezbyt realistyczna. To, że ludzie wydają kupe kasy, żeby ktoś w to grał wcale nie znaczy, że jest najlepsza.

Wybaczę śmiałe stwierdzenie, ze ta gra nie ma porównania z czymś pokroju Operation Flashpoint..;>

Więcej pisać nie będe, bo nie ma sensu żebym ja pisał swoje a Wy swoje;p Wy to lubicie, ja nie i tyle ;) Peace!

 Zobacz profil 3061253 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.