Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Moderator: Xord

Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 gru 2012, o 00:51 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, o 19:32
Posty: 245
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Diablo II
Steam Login: Mordornas1
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace

Kilka godzin temu na oficjalnej stronie Battle.net pojawił się wpis samego wielkiego Jay`a Wilsona na temat zapowiadanego wcześniej blogu o PvP. Po przeczytaniu mam mieszane mniemania dotyczące blogu, lecz wiem jedno, tuż po nowym roku zagramy 1v1.
Obrazek

No i doczekaliśmy się zapowiadanego blogu PvP na twitterze przez Jay`a Wilsona. Notka może i nie była najdłuższa, lecz zawierała zwarte informacje dotyczące systemu Pvp i daty jego premiery. Niestety, czytając blog miałem wrażenie, że czytałem pierwsze zdanie przez cały czas, które było postawione po prostu w innej formie. Co ciekawsze Jay czasem sam gubił się w tym, co pisał. Raz pisze, że tryb Team DeadMatch jest gotowy, a raz, że nie mają nic, bo coś nawala.

Więc komu mamy wierzyć co do PvP? W blogu znajdowała się też informacja dotycząca gotowego już trybu PvP, w którym walczą ze sobą pojedyncze osoby, czyli tryb 1v1. Patch oznaczony literami 1.0.7 ma wyjść od razu po nowym roku i wprowadzić gotowy tryb 1v1.

Jak nie czytać, jakieś pocieszenie jest. Dodatkowo każde unowocześnienia do trybu PvP mają być całkowicie darmowe i wprowadzane za pośrednictwem łatek (patchy). Bo jak powiedział sam Jay "PvP nie jest tak doskonała i nie jest godne by być samodzielnym dodatkiem do Diablo III"

Pozostaje tylko czekać i czekać, jak to w przypadku gier Blizzarda zazwyczaj ma miejsce.

Link do pełnego Blogu PvP: Informacja o PvP w Diablo III


 Zobacz profil 19156468 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 gru 2012, o 13:07 
Offline
24/7
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 16:29
Posty: 459
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: FPS'y
Ja w sumie się do tego nie pale, może dlatego, że od niedawna mam tą grę i jeszcze przez jakiś czas mi się nie znudzi. :D

Aczkolwiek Blizz totalnie zwalił z tym D3.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 gru 2012, o 13:09 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, o 19:32
Posty: 245
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Diablo II
Steam Login: Mordornas1
Stary, masz Diablo i mi nic nie mówisz?
Podaj na PM battletaga :D

 Zobacz profil 19156468 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.