Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2013, o 02:03 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2013, o 01:49
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Steam Login: skater360r
Platforma: PC, XBOX360
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Witam
Na wstępie piszę, że jestem doświadczonym graczem, ale chciałbym zapytać o jedną rzecz (wiem, jest pełno tego typu pytań), co do której chciałbym mieć pewność.

BATTLEFIELD 3:
Quad Core i5 2.6 GHz, 4GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepszy), 20 GB HDD, Windows Vista/7
(http://www.gry-online.pl)

MÓJ KOMPUTER:
AMD Athlon x2 Dual Core Processor 6000+ 3.10GHz (x64), 4GB RAM, NVidia GeForce GTX 260 (896MB), Windows 7 Professional (x64)

Nie pytam o to, czy gra mi odpali, bo to wiadome, chciałbym zapytać w jakim stopniu mógłbym się cieszyć rozgrywką na danym poziomie grafiki, biorąc pod uwagę wielkość map (renderowanie) i ilość graczy na mapie, ponieważ to też ma wpływ na płynność gry.


Ostatnio edytowano 16 lut 2013, o 13:48 przez Skater360R, łącznie edytowano 1 raz
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 lut 2013, o 10:50 
Offline
Uzależniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:25
Posty: 272
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: COD: MW
Steam Login: Kiro, kiro401
Platforma: PC
Wiesz, taka mała rada. Wejdź na tą stronę : http://www.systemrequirementslab.com/cyri Wybierz Battlefield 3, potem kliknij Can You Run It wybierz pierwszą opcję. Poczekaj chwilę, jak się skończy porówna ci wymagania twoje i gry. Jeśli będziesz spełniać wszystkie minimalne to nie powinieneś mieć żadnych problemów na ustawieniach może średnich i niższych. A jeśli spełnia rekomendowane lub chociaż w połowie to możesz się cieszyć dobrym kompem :D I będzie mógł grać na średnich i prawdopodobnie wysokich. Nie wiem jak sprawa z ultra.

 Zobacz profil 15642345 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 lut 2013, o 12:00 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2013, o 01:49
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Steam Login: skater360r
Platforma: PC, XBOX360
Właśnie omijam strony tego typu z tej racji, że na nich nie zawsze można polegać. Przykładowo odpaliłem teraz test Far Cry'a 3. Na minimum było ok, na rekomendowanych ustawieniach już były problemy z prockiem i kartą graficzną, a na zalecanych pojawił się jeszcze problem z pamięcią RAM. W praktyce Far Cry'a 3 ukończyłem na średnich/wysokich detalach. Sprawdzając nawet poziom Ultra detali (bez VSync'a) dało się spokojnie grać. Wszystko dzięki dobrej optymalizacji gry i genialnemu silnikowi graficznemu.


Ostatnio edytowano 16 lut 2013, o 13:48 przez Skater360R, łącznie edytowano 1 raz
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 lut 2013, o 13:36 
Offline
24/7
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 16:29
Posty: 459
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: FPS'y
Ja ci podam moją specyfikacje, gram na ustawieniach średnich.

Intel Core 2 Duo E8200 2x2.66
2GB RAM DDR2 PC2-6400
RAdeon HD6850 GDDR5 1GB 256bit (OC Version)


Procki mamy takie same (wydajność, AMD 2GHz to Intel 1.5GHz - zawsze odstawali), ramu masz więcej i też spoko kartę graficzną mimo że najnowsza nie jest. Sądzę, że pójdzie Ci BF3 na średnich w 30-50FPS, jak mi (ewentualnie cienie sobie wrzuć na low i coś tam jeszcze). Mam swoje user.cfg, które podnosi FPSy 5-10FPS jak i ustawiam priorytet na wysoki, który daje około 10FPS. Efekty DX11 wyłączone a nadal mam to samo jakby było DX11.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.