Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lis 2010, o 12:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2010, o 21:15
Posty: 11
Lokalizacja: Piekło
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Seria Gothic
Arcania niestety ma tyle wspólnego z Gothicem co DSJ 3 z Fifa 11 niestety. Gra powinna się nazywać Arcania I, a nie Arcania Gothic 4, gdyż sami twórcy potwierdzili fakt, że Arcania ma mało wspólnego z poprzednimi częściami i tutaj się z nimi zgadzam. To był chwyt marketingowy, by ściągnąć ze stałych fanów sporą ilość łatwej gotówki.

Zresztą Arcania zbiera nędzne recenzję jak tyle lat pracy nad tym tytułem, więc gra średnia.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 mar 2011, o 08:59 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2011, o 08:35
Posty: 10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: GTA 4
Steam Login: przemso2000
Kocham tą serie gier musze kupić sobie 4 ja na początku grałem w g2 nk ale jakby mi na urodziny tego kolega nie przyniusł to nie poznał bym magi tej gry i musiałem kupić 3 a potem kupiłem 1 i myśle że g2 nk jest najlepsze.

 Zobacz profil 20413487 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 maja 2011, o 17:04 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2011, o 12:11
Posty: 13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
aż wstyd chyba mówić, ale nie grałem w żadną część

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 maja 2011, o 20:49 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2011, o 20:39
Posty: 10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Wiedźmin
Część 1 oraz 2 klasyka. 3 zawiodła mnie swoją fabułą dlatego części 4 nie ruszam. Wszystko w temacie.

 Zobacz profil 5858523 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 maja 2011, o 23:24 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2011, o 20:31
Posty: 17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Final Fantasy 7
Nigdy nie mogłem zrozumieć fenomenu Gothica(tak, grałem w 1, 2 oraz 3). Przeszedłem i odstawiłem, seria jakoś do mnie nie przemawia.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 cze 2011, o 13:05 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2011, o 12:27
Posty: 91
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Assassin's Creed
Ahhh Gothic... Stary dobry, ba! Stary BARDZO dobry Gothic. To była moja 1 gra RPG, którą miałem zaszczyt przetestować. Gothic 1... Jego klimat po prostu wciska w fotel, miażdży mózg. To dzięki właśnie temu klimatowi zacząłem się interesować grami RPG. Gdyby nie Gothic nie zagrałbym w Wiedźmina, ale to już inna historia. Zaraz po zapierającym dech w piersiach Gothicu sięgnąłem po Gothica 2 NK. Taaaak... Najlepsza odsłona sagi. Nie będę się rozpisywał, ponieważ tej gry nie da się opisać słowami. PB naprawdę odwaliła kawał świetnej roboty. Gothic 3, dalej nie rozumiem czemu ludzie tak bardzo krytykują tą grę. Może i ma pełno bugów, niedoróbek, słabą fabułę... Ale to nadal Gothic! Nie, nie tylko z nazwy... Trójka zatrzymała ten klimat poprzedniczek. Przynajmniej ja tak uważam i nic tego nie zmieni. O 4 nie będę nic pisał, bo nie grałem i nie mam zamiaru zagrać. Zobaczyłem jedną z prezentacji i mi się odechciało.

Ogólnie rzecz biorąc Gothic to najlepszy RPG wszech czasów. Ale to tylko moje skromne zdanie. ;)

 Zobacz profil 2089709 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 lip 2011, o 09:30 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2011, o 09:24
Posty: 5
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Seria Dragon Age
Steam Login: Bzium49
Pierwsza i druga część była "zajebista" od 3 cześci już mi czegoś w tym klimacie brakowało . :(

A szkoda ! :)

 Zobacz profil 20244269 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 kwi 2012, o 19:58 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 11:55
Posty: 12
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Call of Duty 8
Steam Login: kiku20n
Gothic 1 i 2 to najlepsze części z Gothiców, jakie grałem, te klimaty, jak się na orków naparzało, ach.
Gothic 3 nie jest słaba grą, po spatchowaniu gry nie ma bugów, a z Quest Pack 4 to już jest coś na miarę 2006 roku.
Zmierzch Bogów (Zmierzch bugów) jest bardzo zabugowaną grą, a fabuła kończy się na ubiciu jakiejś bestii i wygnaniu Thorusa.
Arcania i Fall of Setarrif okazały się słabymi grami, od gry-online dostały 2/10 (Arcania) i 2.8/10 (Fall of Setarrif).

Ale to tylko moja ocena, nie każdy musi się z nią zgadzać :)

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 cze 2012, o 23:06 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2012, o 22:46
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Zgadzam się z większością z was, Gothic 1 i 2 były niesamowicie grywalne szczególnie ze względu na ich klimat oraz fabułę. W trzeciej odsłonie trochę mi tego brakowało co jednocześnie nie oznacza że była to zła gra, lecz porównując ją ze wcześniejszymi częściami wypada nieco blado. Nie przeszedłem jej także do końca (mimo że zaznajomiłem się z fabułą oraz zakończeniem) z powodu monotonnych i powtarzających się questów, oraz schematycznego budowania reputacji w każdym napotkanym mieście/wiosce. W Gothic 4 Arcania nie grałem lecz wnioskując z wypowiedzi użytkowników powyżej jest to zapewne także gra nużąca w równym stopniu lub większym niż Gothic 3 oraz nie ma wiele wspólnego z tą serią więc nie mam zamiaru jej zakupić oraz w nią zagrać.
Reasumując: najlepszymi grami z serii Gothic są część pierwsza i druga. Trzecia część moim skromnym zdaniem zmarnowała szansę na najlepszą serię gier cRPG.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 cze 2012, o 18:34 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2012, o 16:24
Posty: 8
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Kobieta
Ulubiona gra: KotOR
Steam Login: Olivis
Platforma: PC
Jednymi porządnymi grami z Gothica jest 1, 2 NK. Tam był klimat i świetna fabuła. Jedne z najlepszych gier wszech czasów.
Gothic 3 jest mocno nastawiony na grafikę, mechanikę itp;. A Arcania to nie gothic, tylko gra osadzona w tym uniwersum.

 Zobacz profil 11684897 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.