Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 wrz 2010, o 19:08 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 11:21
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Gothic 1
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Cześć wszystkim.
Zapewne większość starych wyjadaczy zna ten tytuł. Jeżeli nie, to odsyłam do kochanych googli :).
Myślę, że część z was grała w IMO jedną z najlepszych gier cRPG na świecie. Część pierwsza i druga z dodatkiem to klasyk. Grafika jest jaka jest, ale w końcu ta gra wyszła w okolicach 2001 roku. Przygodę z tą zacną grą zacząłem w wieku sześciu lat i przyznam, że pogrywam do dzisiaj. Teraz nie ma już tych emocji, tak czy siak mam z Gothicem wiele wspomnień. Plusami tej gry to na pewno fabuła i klimat - gra potrafi naprawdę nieźle wciągnąć, ja np. kiedyś tylko tym żyłem :P. Niestety część trzecia to totalny niewypał. Nie wiem dlaczego, może Twórcy bardziej starali się o to, by gra miała piękną grafikę i ogromny świat, jednak to czego zabrakło to niepowtarzalny klimat i fabuła. Dodatek to śmiech na sali, zaraz po wydaniu JooWood przepraszało za niego.. No cóż..
Teraz czekam z niecierpliwością na część czwartą, zobaczymy jak to będzie.
Jakie są wasze odczucia, grał ktoś?

Pozdrawiam, As.

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 wrz 2010, o 22:07 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 11:53
Posty: 33
Lokalizacja: Łochów
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: PES 2010
No kurcze no, klasyk. Pamiętam jak 1 na kodach przeszedłem, drugą już na czysto. W dodatki i 3 część nie miałem przyjemności zagrać. Ale nadrobię to.

 Zobacz profil 12972617 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 wrz 2010, o 11:30 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 12:07
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Lineage 2
Nom te gry mimo już słabej grafiki [ na te lata ] jest super gierką tylko wiele osób nie chce się przyłożyć i ponabijać lvl i chodzić po tym 'dużym świecie' tylko używają kodów przez co zamiast grac w gota 3miesiące przechodzą go w 2 tyg i się tym chwalą. Hmm lotek 3 wg mnie jest do piczki ze tak powiem może grafa dobra ale fabula kiepska ciekawie zapowiada się za tem gothic4


Ponoć jest fabuła gray rozbudowana i grafika ładna
A co do poprzednich części Got2 Noc kruka rządzi przez dodatek jest więcej misji i nowa gildia
I naprawdę polecam przejść got'y bez kodów wtedy to jest satysfakcja a nie

 Zobacz profil 8316398 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:05 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:09
Posty: 67
Lokalizacja: Włocławek
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Guitar Hero <3
Steam Login: jarekgmastah
Gothici 1 i 2 to klasyka, szkoda, że trójkę tak skopali nieziemsko, oby z 4 coś wyszło :D

 Zobacz profil 9437287 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 19:32 
Offline
Uzależniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 10:53
Posty: 305
Obrazki: 0
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Hitman
Platforma: xBox360
tazo napisał(a):
tylko używają kodów przez co zamiast grac w gota 3miesiące przechodzą go w 2 tyg i się tym chwalą.


hehe ja nigdy nie używam kodów, bo co to jest za gra jak się wpisze kod na nieśmiertelność no i co z takiej gry? Idziesz normalnie a oni nawalają w Cb a Ty możesz spokojnie w główkę wycelować i jednym strzałem zabić. Moim zdaniem używając kodów to jest strata czasu przed grą i marnowanie gry.
Co do Gothca grałem w 1, a w 2 to tylko 3 dni. Powiem że 1 mine trochę wciągneła, ale nie dokończyłem jej. Pamiętam tylko że doszłem do zadania które Diego mi kazał nabić 6 lvl to dostanę się do grupy Cieni czy jakoś tak.
Zaś w 3 to na demówce pograłem, ale przycinała mi się :(

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 wrz 2010, o 21:34 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2010, o 21:28
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Unreal Tournament
Ajj pamietam nie jedna noc sie spedzilo ;P G1 G2 i G2:NK najlepsze hoc 3 nie jest taka zla ;p

 Zobacz profil 12568329 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 wrz 2010, o 16:08 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 11:30
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: conter 1.6
przeszedlem dwie 2 i 3 a troche grałem w 1 moim zdaniem najlepsza 3 ponieważ przyzwoita grafa ,mi sie niektóre trudne , i ogółem postac polecam na nudy ;]


Ostatnio edytowano 19 wrz 2010, o 17:36 przez IceFresh, łącznie edytowano 1 raz
Ortografia.

 Zobacz profil 4250447 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 wrz 2010, o 18:24 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 wrz 2010, o 18:11
Posty: 2
Lokalizacja: public_html
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Mafia 2
Gothic, stary dobry Gothic, ileż to godzin się na tym spędziło. No cóż, nie żałuje ani minuty rozegranej w tą jakże wciągającą grę. Należą się brawa dla Piranha Bytes.

Gothic II - jak dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam.

 Zobacz profil 7838376 
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 lis 2010, o 22:32 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2010, o 21:15
Posty: 11
Lokalizacja: Piekło
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Seria Gothic
Seria Gothic to zapewne klasyk, który do końca życia będzie gościć u mnie w pamięci. Pamiętam te dni, jak wracałem ze szkoły i odpalałem 1 część Gothica by przeżyć cudowną przygodę w górniczej dolinie. Rozbudowany świat, obszerna możliwość rozwoju postaci i epicka fabuła. Nigdy nie zapomnę jak trułem mamuśce by mi kupiła Gothic 2 : P. Łaszczyłem się o to, sprzątając i wykonywałem czynności za nią by mi tylko kupiła : ).

Najlepsza część to oczywiście druga wraz z noc kruka, do której do dziś wracam : ).

 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 lis 2010, o 15:32 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2010, o 15:30
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Nie wybrano
Ulubiona gra: Assassin's Creed
Bardziej wciąga Arcania, jest jedną z najlepszych i podstawowych części serii Gothic.
Trwajmy w nadziei, może wyjdą jakieś ekscytujące dodatki.

 Zobacz profil 19191724 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.