Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Silkroad.
PostNapisane: 11 mar 2011, o 18:03 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2010, o 07:19
Posty: 226
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Warcraft III
Steam Login: ficusdesign
Share on Facebook Share on Digg Share on MySpace
Witam :)
Kiedyś grając z znajomymi w m2 spędziłem sporo czasu, ale było warto. Mimo podzielonych zdań internautów gra mi się w jakiś sposób podobała. Ostatnio miałem chęć powrotu do mmorpg'ów. No niestety, w m2 odstraszyły mnie panujące tam ceny - to już nie jest darmowa gra, to postanowiłem ściągnąć za namową kolegów - LastChaos - gra zła nie jest, jednak nie ma tego czegoś co mnie mogłoby wciągnąć.

Przeglądając różne gry MMORPG trafiłem na Silkroada - po obejrzeniu kilku filmików i przejrzeniu na szybko kilku stronek gra wydaje się być całkiem fajna. I tutaj moje pytanie do was:
Grałeś/aś? Jakie wrażenia? Warto rozpocząć przygodę z tą grą?

Wiem przynajmniej tyle, że gra jest w angielskiej wersji językowej co jest i minusem i plusem.
- co jak co, ale łatwiej się połapać w grze polskojęzycznej - przynajmniej dla polaka ^^
+ mniej tzw "noobów" psujących radość z gry, właśnie z przyczyny braku znajomości języka ang.

Czekam na wasze opinie o grze :)

 Zobacz profil 6699230 
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Silkroad.
PostNapisane: 11 mar 2011, o 18:24 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2011, o 17:54
Posty: 247
Obrazki: 20
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Gothic, FIFA
Steam Login: mrpicek
Polecam grę !! fajna jest grałem w nią i podoba mi się ta gra. Jak dla mnie lepsza od M2 :)
naprawdę warto :) może z początku wydaję się trudną grą ale wcale tak nie jest :D

Na pewno sporym minusem jest to że musisz długo czekać aż się zalogujesz (tzn. tyle graczy gra że nie ma wolnych serwerów ;d)
powiem tak. rano bez problemów, w południe jeszcze jeszcze ale wieczorem i w weekend trochę możesz poczekać... ale to było dawno temu i chyba już raczej powiększyli liczbę graczy albo więcej serwerów :)

jak ja grałem to się czekało z 1-2 godzin :d później zrobili uptade i się czekało max 30 min :> a to było z pół roku temu albo rok temu nie pamiętam już :>

a + jest to że ładna grafika, dopracowane postacie (skile itp..)
+ duży świat
+ dobre jest to że można się dołączyć do 3 gildi i się ma fajne zadania:
1. Kupiec - Merchant
2. Strażnik - Hunter
3. Złodziej - Thief

mogę opisać każdą z gildi...
Jak jesteś kupcem to musisz kupić konia który będzie wiózł twoje towary z 1 miasta do 2 po drodze atakują cię Thief'y (Moby oraz Gracze) Możesz zatrudnić Strażnika który będzie ci towarzyszył całą drogę do 2 miasta ^.^

Jak jesteś Thiefem to masz za zadanie szukanie Kupców i zabicie ich oraz konia wraz z zawartością :) (trzeba uważać na Strażników) :D

Jak jesteś Strażnikiem to twoim zadaniem jest towarzyszenie Kupcom w drodze do miasta i zabijać Thiefów :)

a o rodzajach postaciach to nie mówię ponieważ jest ich tak dużo że nie chce mi się opisywać

ja grałem europejczykami i się dobrze grało a chinami miałem postać ale nie wbijałem lvl tylko zwiedziłem miasto i tyle :D


Krótko mówiąc Dobra i warta uwagi GRA !!!



Tutaj masz forum pomocne:
http://silkroad-online.pl/forum/index.php
a tutaj Stronę z questami i takimi (PL)
http://silkroad-online.pl/

 Zobacz profil 3692709 
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Silkroad.
PostNapisane: 11 mar 2011, o 19:20 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2010, o 07:19
Posty: 226
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Warcraft III
Steam Login: ficusdesign
No nie powiem, zachęciłeś mnie ^^
Nie chciałbyś zagrać jeszcze raz w teamie ze mną :P ?

 Zobacz profil 6699230 
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Silkroad.
PostNapisane: 11 mar 2011, o 21:02 
Offline
Pr0-GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2011, o 17:54
Posty: 247
Obrazki: 20
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Gothic, FIFA
Steam Login: mrpicek
ściągnę sobie i zobaczę czy mam stare konto jak tak to fajnie bo miałem tam trochę kasy :) maga se zrobię i będzie git :D pożyczę ci trochę kasy może ;]

 Zobacz profil 3692709 
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Silkroad.
PostNapisane: 31 mar 2011, o 08:31 
Offline
GRRracz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2011, o 17:48
Posty: 15
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: World of Warcraft
Pomysł Joymaxa był na prawdę świetny, jednak nie już takie dobre jest wykonanie. Bardzo dobry motyw z zawodami, nowe areny też są świetne. Już servery nawet nie są tak przepełnione jak kiedyś, ale ja może wspomnę o wadach.
1. Jeśli chcesz grać bez bota, który jest płatny - grasz sam. Większość ludzi gra 24/7 z włączonym botem co strasznie zraziło mnie do tej gry.
2. Podobnie jak w m2 ceny strasznie poszły w górę, nie mam pojęcia skąd ludzie biorą tak wielką gotówkę, prawdopodobnie boty...
3. Tzw. early game polega najczęściej na "taxowaniu" się u silniejszych graczy.
To były 3 podstawowe wady Silka, na pewno znajdzie się więcej. Gdy zaczynałem grę w silka dość dawno temu, gra wyglądała zupełnie inaczej.

 Zobacz profil 6731176 
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Silkroad.
PostNapisane: 22 kwi 2011, o 08:19 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2010, o 07:19
Posty: 226
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: Warcraft III
Steam Login: ficusdesign
Oj przesadzasz, gra warta świeczki. Nie grałem długo, nie dlatego że nie podobała mi się gra, po prostu nie miałem czasu. Botów nie widziałem, pewnie na większych lvl'ach siedzą. Gra jest przyjemna, nie jest trudna do zrozumienia.

Tutaj nie widzi się takich różnic między graczami jak powiedzmy w m2, możesz mieć niski lvl, grać 4fun z znajomymi a inni Ci raczej nie przeszkadzają. Polecam grę :)

 Zobacz profil 6699230 
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Silkroad.
PostNapisane: 22 kwi 2011, o 12:44 
Offline
HardCore
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2010, o 13:25
Posty: 934
Obrazki: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra: League of Legends
Steam Login: btq12 / testowe666
Do mnie jakoś ta gra nie przemówiła.

 Zobacz profil 13421729 
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Szukaj:
cron
Reklama
Projekt graficzny: Maciej Fikus | Kodowanie : Jarosław Wulnikowski
Przeglądasz forum jako gość, zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do forum
eCodile is IT company. Our goal are developing custom web application in Poland. We are using plenty the newest technology on frontend (Angular.js, backbone.js, SASS) and backend(node.js, MEAN.js, meteor) side application. eCodile focusing to bring the best real time web application for our client. For that type of application we use socket.io and node.js.